Vila Luisa

Villa Luisa se nachází v pěší vzdálenosti od oceánu a v těsné blízkosti golfového hřiště. Díky tomu si užijete výhled na oceán přes travnatou plochu 13.jamky golfového hřiště Amarilla Golf. K dispozici jsou pro Vás 4 ložnice a 3 koupelny, kuchyně, jídelní kout a prostorný obývací pokoj. Součástí vily je pozemek s parkováním, vlastním vyhřívaným bazénem se slanou vodou a dostatkem místa pro relax. Nechybí ani venkovní posezení na terase.

Hlavní vchod Vás přivede do obývacího pokoje odkud Vás dělí jen pár kroků k bazénu. Vedle obývací pokoje je kuchyně odkud je přímý vchod na terasu s dostatečně velkým posezením. Kuchyně je nadstandardně vybavena a zařízena elektro-spotřebiči Bosch. V přízemí je koupelna se sprchovým koutem a také ložnice s manželskou postelí a s „nabitou“ knihovnou pro milovníky čtení. V patře jsou potom další tři ložnice. Mezi dvěmi ložnicemi (1x manželská postel a 2x jedno-lůžko) je koupelna se sprchovým koutem.  Hlavní a zároveň nejprostornější ložnice má soukromou terasu s výhledem na oceán a s posezením, vlastní koupelnu s masážní vanou, stylový pracovní koutek vyrobený na míru a manželskou postel s kvalitní matrací. Ve všech ložnicích je úložný prostor – vestavěné skříně.

Období 1.4.-30.6. a 1.9. – 30.9.    

300€/noc/vila až pro 8 osob + dítě v dětské postýlce *

Období 1.7.-31.8. a 1.10.-31.3.

350€/noc/vila až pro 8 osob + dítě v dětské postýlce *

* Cena nezahrnuje jednorázový poplatek za úklid 140€/pobyt/vila. V období Vánoc 22.12.-6.1., Velikonoc (Semana Santa), a dalších svátků se může cena lišit.

  • 2x dětská postýlka a 2x jídelní stolička pro děti na vyžádání zdarma (nutné avizovat předem)
  • v případě delšího pobytu nás kontaktujte pro cenovou nabídku
  • minimální počet je standardně 5 nocí  (méně nocí je potřeba konzultovat) 
  • lze objednat výměnu prádla i úklid během pobytu (zpoplatněno)
Call Now Button