NEMOVITOSTI NA TENERIFE

Asi každého z nás jednou v životě napadlo, jaké by to bylo žít na místě, kam jezdíme na dovolenou. Nebo tam aspoň trávit víc času než je standardní “norma” délky dovolený v Česku a na Slovensku. 

My jsme se s tímhle nápadem v hlavě už nejspíš narodili. Vyzkoušeli jsme hodně míst a pak se usadili na Tenerife. Kanárské ostrovy jsou jedinou Evropskou destinací, kde je letní sezóna celý rok – a my zimu neradi. Tenerife je největší z Kanárských ostrovů – hodně možností. Ostrov je zajímavý především svojí rozmanitou přírodou, nabízí od všeho něco – žádná nuda. A to jsme potřebovali. Když se přestěhujete/jedete na ostrov na delší dobu, hledáte místo, kde Vám to nebude za pár let malé. 

Že na Tenerife není nuda, zjistilo už mnoho z Vás. Někteří si ostrov tak oblíbili, že tu chtějí pobývat častěji. Nebo na stálo. A právě těm, kteří se rozhodli investovat nebo zcela změnit místo pro život, pomáháme s pořízením nemovitosti na Tenerife. 

NEJSME klasická „REALITKA„. Nenabíráme nemovitosti, abychom jich prodali co nejvíce. Když nás oslovíte, abychom našli nemovitost Vašich snů na Tenerife, nebudeme s Vámi obcházet 20 nemovitostí. Vyhledáme a vyfiltrujeme ty nejlepší, které nejlépe splňují požadovaná kritéria.

Posloucháme Vaše přání a požadavky a společně se pobavíme o tom, zda jsou či nejsou na Tenerife realizovatelné. Hledáme pro Vás nemovitost, která bude nejlépe odpovídat tomu, co potřebujete. Pakliže jsou nutné prohlídky, abychom si ověřili, že je to to co Vám chceme ukázat, absolvujeme je v prvním kole za Vás. Od nás dostanete přesné prověřené informace o nemovitosti, fotografie a videa. 

Už od doby, kdy jsme hledali své vlastní bydlení na Tenerife, jsme věděli, že nás to baví. Při hledání nemovitosti „na přání“ cítíme velkou motivaci je naplnit. 

Přemýšlíte-li o pořízení nemovitosti na Tenerife a nechcete být limitováni nabídkou konkrétní realitní kanceláře, zkuste se pobavit s námi o svých představách.

 

A co potom, kdy Vám najdeme Vaši vysněnou nemovitost na Tenerife?

  • pro rezervaci nemovitosti není nutná Vaše přítomnost/samozřejmě je možná i osobní prohlídka

(Většina našich klientů, je velmi časově vytížena a prohlídky proběhli pomocí videohovorů, telefonátů, fotek..) 

  • zpravidla se platí rezervační záloha 10% z ceny nemovitosti (nebo dle dohody s prodávající stranou) 
  • datum podpisu kupní smlouvy a doplacení ceny nemovitosti se obvykle stanoví na dobu za 2 měsíce od data podpisu předkupní smlouvy (nebo dle dohody s prodávající stranou) 

  • během této dvouměsíční lhůty je nutná Vaše přítomnost pro a) udělení notářsky ověřené plné moci, abychom mohli vyřídit nezbytné formality (stačí 1 den) nebo b) osobní přítomnost s námi na úřadech (registrace u cizinecké policie, banka…), znalost jazyka není nutná, doprovázíme Vás
  • v případě, že vyřizujeme vše na základě udělené plné moci, tak dalším krokem je příjezd do Vašeho nového apartmánu
  • v případě, že nemáme plnou moc, je Vaše přítomnost nutná i u notáře k podpisu kupní smlouvy a převzetí klíčů od nemovitosti
  • v den podpisu kupní smlouvy a doplacení ceny nemovitosti dostáváte klíče od nemovitosti (nečeká se na přepis v KN jak je zvykem v ČR)
  • poprodejní servis (přepisy vody, elektřiny, katastr, odpad…) si můžete zařídit sami nebo využít služby našeho pečlivého českého kolegy, který působí v této oblasti na Tenerife už přes 20 let. 

Rekonstrukce a vybavení nemovitostí, správa nemovitosti  

Pakliže jste koupili nemovitost, která potřebuje úpravy, ať už velké nebo jen tzv. refresh, i o to se Vám rádi postaráme. Můžete nám sdělit představy, které se budeme snažit naplnit, nebo to můžete nechat zcela na nás. 

Nemovitosti uvedené na našem webu a i některé další, které nebyli pořízeny za účelem pronájmu, jsme vytipovali a zrealizovali jejich nákup. U většiny z nich jsme také dohlídli na rekonstrukci a vybavení od A do Z. Naše spolupráce probíhá se všemi klienty v přátelském a především upřímném duchu.

DÁVÁ VÁM SMYSL VLASTNIT NEMOVITOST NA TENERIFE? 

Tak se ozvěte a dáme řeč 🙂

TOM a JANA

Call Now Button