El Poris

Původně rybářská vesnice se v posledních letech stala velmi oblíbeným místem, kam se o víkendu rádi přijedou zrelaxovat i místní “kanárci”. Příjemné koupaní a přátelská domácí atmosféra přispívá k oblíbenosti této lokality, jak u místních, tak u turistů.

Číst dále “El Poris”

La Tejita

Každý, kdo Tenerife navštíví, o La Tejitě pravděpodobně alespoň uslyší. Oblast spadá do přírodní rezervace a je známá především pro krásnou, přírodní, více než kilometr dlouhou písečnou pláž, která končí pod Červenou horou (Montana Roja).

Číst dále “La Tejita”

El Médano

El Médano je městečko nabité surfovou atmosférou. Místní celoročně větrné a teplé počasí umožňuje provozovat vodní sporty – windsurfing, kitesurfing i surfing téměř neomezeně. El Médano si ale jistě zamilujte, i když zrovna nesurfujete.

Číst dále “El Médano”

Puerto Santiago

Puerto de Santiago leží na jihozápadním pobřeží ostrova. Patří k jednomu z nejnavštěvovanějších míst, díky svému klima a přilehlým oblastem s fascinující přírodou. V každém průvodci se dočtete o úchvatných útesech Los Gigantes, které trčí z vody a pnou se až do výšky 600 m.

Číst dále “Puerto Santiago”

Amarilla Golf

Amarilla Golf je vyhledávané pobřežní letovisko na jihu ostrova Tenerife vzdálené 9km (do 15 min.) od jižního letiště. Oblast je oblíbená nejen golfisty, kteří tady mohou celoročně provozovat svůj koníček. A to hned na dvou přilehlých golfových hřištích Amarilla Golf a Golf del Sur.

Číst dále “Amarilla Golf”

Costa del Silencio

Costa del Silencio je městečko lemované skalnatým pobřežím situované na jižním a slunném výběžku ostrova Tenerife. Trávíte-li rádi dovolenou poblíž rušných středisek (10min autem), ale přesto chcete usínat v klidnějším prostředí, je Costa del Silencio tím pravým místem.

Číst dále “Costa del Silencio”

Call Now Button