El Poris

Původně rybářská vesnice se v posledních letech stala velmi oblíbeným místem, kam se o víkendu rádi přijedou zrelaxovat i místní “kanárci”. Příjemné koupaní a přátelská domácí atmosféra přispívá k oblíbenosti této lokality, jak u místních, tak u turistů.

Číst dále “El Poris”

La Tejita

Každý, kdo Tenerife navštíví, o La Tejitě pravděpodobně alespoň uslyší. Oblast spadá do přírodní rezervace a je známá především pro krásnou, přírodní, více než kilometr dlouhou písečnou pláž, která končí pod Červenou horou (Montana Roja).

Číst dále “La Tejita”

El Médano

El Médano je městečko nabité surfovou atmosférou. Místní celoročně větrné a teplé počasí umožňuje provozovat vodní sporty – windsurfing, kitesurfing i surfing téměř neomezeně. El Médano si ale jistě zamilujte, i když zrovna nesurfujete.

Číst dále “El Médano”

Amarilla Golf

Amarilla Golf je vyhledávané pobřežní letovisko na jihu ostrova Tenerife vzdálené 9km (do 15 min.) od jižního letiště. Oblast je oblíbená nejen golfisty, kteří tady mohou celoročně provozovat svůj koníček. A to hned na dvou přilehlých golfových hřištích Amarilla Golf a Golf del Sur.

Číst dále “Amarilla Golf”

Call Now Button