Amarilla Golf

Amarilla Golf je vyhledávané pobřežní letovisko na jihu ostrova Tenerife vzdálené 9km (do 15 min.) od jižního letiště. Severní letiště je vzdálené asi 1hod jízdy autem. Oblast je oblíbená nejen golfisty, kteří tady mohou celoročně provozovat svůj koníček. A to hned na dvou přilehlých golfových hřištích Amarilla Golf a Golf del Sur.

Nejvíce se asi mluví o této lokalitě ve spojení s golfem. Není divu, když se zde nacházejí hned 2 z nejlepších hřišť na Tenerife. Okolí hřišť je velmi hezky upravené a z velké části i přístupné veřejnosti. Můžete se procházet po upravených stezkách, které vedou v těsné blízkosti hřiště Amarilla Golf. Procházkou kolem vody můžete dojít do Costa del Silencio nebo opačným směrem do Los Abrigos. Když půjdete ještě o kus dál, přijdete ke známé dlouhé pláži La Tejita nebo až do surfařského městečka El Médana. Pokud se rádi procházíte a líbí se vám romantické západy slunce, je Amarilla Golf ideální lokalita pro vás. Nabízíme 3 možnosti ubytování v Amarilla golf, přičemž 2 apartmány jsou téměř vedle sebe a 3. apartmán je vzdálený asi 3-5 min. chůze. Ne příliš mnoho ubytování na Tenerife disponuje vyhřívanými bazény a proto jsou naše apartmány (hned s několika bazény) velmi oblíbené.

Nákupy a stravování

Pro větší nákupy doporučujeme supermarkety v nedalekém městě Las Chafiras. Například MERCADONA nebo HIPERDINO nebo LIDL či ALDI, kde seženete prakticky všechno, jak jste zvyklí z domova. Něco bude levnější a něco možná o trochu dražší, ale obecně platí, že ceny jsou srovnatelné nebo o trochu nižší. V případě, že řešíte zdravější stravování nebo bezlepkovou dietu, nejširší výběr sortimentu Vám nabídne HIPERDINO. O víkendu jsou v Las Chafiras farmářské trhy, kde je pestrá nabídka čerstvé sezónní zeleniny a ovoce. Na trhu bývá i řezník a prodejce ryb a vín. Trhy jsou otevřené  v sobotu a v neděli od 8.00-14.00. Ideální doba k návštěvě trhu je mezi 9-12hod.

V případě, že si dopřejete rádi kvalitní maso rovnou od řezníka, mrkněte se do řeznictví PASTO Y BELLOTA Las Chafiras, kde můžete koupit i čerstvou rybu nebo si nechat připravit cokoliv z místního výběru v restauraci, která je u masny/rybárny.

I v okolí ubytování najdete menší obchody, restaurace různých stylů jako italská Harbour lights, Aberdeen steak house, asijská Sakura Tiepanyaki nebo palačinkárnu Pancake Cafe. V přístavu Amarilla můžete navštívit restauraci El Mirador de la Marina.V dosahu jsou bankomaty, lékárna i pošta.

V blízké vesnici Los Abrigos narazíte na mnoho výtečných rybích restaurací např. EL CANGREJO, kde mají nejlepší „gambas al ajillo“ krevety v oleji s česnekem a chilli papričkami. Dobrou volbou je také Lubina (typ ryby) s česnekem na grilu a čerstvý zeleninový salát. Samozřejmě k tomu patří také sklenka domácího vína 🙂

Náročné strávníky by mohla potěšit i restaurace ARROZANTE.

NÁŠ TIP: Podél vody procházkou dlouhou asi 50 min. dojdete ke Žluté hoře (Montana Amarilla). Během cesty narazíte na krásné osamocené zátoky, kde se můžete vykoupat. Samotný výstup na Žlutou horu není náročný a na vrchol vyjdete během pár minut. Nezapomeňte na dobrou obuv! Opačným směrem můžete vyrazit podél pobřeží přes vesničky Los Abrigos a La Tejita až do El Médana. U pláže La Tejita se nezapomeňte občerstvit v pirátském baru Chiringuito Pirata. Pokud Vám zbydou síly, můžete mezi pláží La Tejita a pláží El Médana zdolat Červenou horu (Montaňa Roja), odkud je parádní výhled po okolí.

Golfová Hřiště v lokalitě Amarilla Golf 
Ostatní golfová hřiště na Tenerife 

 

 


 

Vila Carla

Oblast – Amarilla Golf
Jižní část ostrova Tenerife

Podrobnosti

Cenový formulář: 150 za 5 nocí

Popis a volné termíny


Vila Amalie

Oblast – Amarilla Golf
Jižní část ostrova Tenerife

Podrobnosti

Cenový formulář: 150 za 5 nocí

Popis a volné termíny


Apartmán Amarilla II

Oblast – Amarilla Golf
Jižní část ostrova Tenerife

Podrobnosti

Cenový formulář: 30 za noc

Popis a volné termíny


Vila Luisa

Oblast – Amarilla Golf
Jižní část ostrova Tenerife

Podrobnosti

Cenový formulář: 30 za noc

Popis a volné termíny


Apartmán Amarilla IV

Oblast – Amarilla Golf
Jižní část ostrova Tenerife

Podrobnosti

Cenový formulář: 30 za noc

Popis a volné termíny


Call Now Button