UBYTOVÁNÍ NA TENERIFE BEZ OBAV

Vítáme vás na stránkách českých hostitelů Tenerifeubytování. Jsme česká rodina 3+pes a žijeme na Kanárském ostrově Tenerife. Dávno předtím než jsme zaktovili na tomto krásném místě, jsme byli zápáleni do cestování a vodních sportů (tehdy ještě 2+pes). Navštívíli jsme mnoho zemí, ale nevybrali mezi nimi nový domov. Potom přišel nápad prozkoumat Kanárské ostrovy. S Tenerife to byla láska na první pohled. Touha po životě u oceánu a celoročně krásném počasí nás natrvalo odvedla z Česka. A tak to všechno začalo…

Od první chvíle jsme pomáhali kamarádům s ubytováním a objevováním Tenerife. Bavilo nás to, a navíc se nám to i dobře dařilo. Měřítkem úspěchu nebyly peníze, ale nadšení a vracející se přátelé. Zájem byl velký, a tak se stala z prvotního koníčku i práce. Od roku 2015 se nám podařilo značně rozšířit nabídku apartmánů k pronájmu. Mnozí nás znají už řadu let jako Tenerifesurf.cz, organizátory sportovní dovolené se zajištěním ubytování. Ačkoliv na výuku surfování nám už čas nezbývá, na holičkách Vás nenecháme a  poradíme „kam kde a co“.

PROČ REZERVOVAT S NÁMI

Chtěli bychom Vám nabídnout ubytování a služby, které bychom si my sami přáli. Apartmány máme ve vlastní správě – garantujeme nejlepší cenu. Dostupnost apartmánů si můžete okamžitě ověřit v online kalendáři. Všechny apartmány jsme kompletně nebo částečně zrekonstruovali a nově vybavili. Rádi bychom, abyste se u nás cítili dobře, ať už jste aktivní sportovci, rodiny s dětmi nebo milovníci přírody.

Apartmány se nachází v lokalitách, kde bychom si sami uměli představit dovolenou. Máme rádi sport, přírodu, pěkné pláže, méně turistů, dobré jídlo v dosahu a v noci klid. Ubytování nenabízíme milovníkům rušného nočního života a nekonečných párty. Jednoduše by u nás totiž nebyli spokojeni. Stejně jako my, kdybychom se ubytovali ve velkých městech a hotelových střediscích.

Prověřeno profesionálními cestovateli!

Naším cílem je, aby si dovolenou u nás mohli dovolit i rodiny s dětmi. Výhodná cena není na úkor kvality. Chceme, abyste se cítili pohodlně, ať už se u nás ubytujete na týden nebo na 2 měsíce. Díky kontaktu s námi, který je pro cenovou nabídku nutný, jsme schopni individuálně poradit s výběrem ubytování. Pomůžeme rádi s letenkami a doporučíme ověřené autopůjčovny. Po příjezdu se s Vámi setkáme osobně nebo od nás dostanete přesné instrukce, jak se ubytovat – tzv. „self check-in“. Po celou dobu jsme Vám k dispozici na telefonu nebo osobně. V každém ubytování najdete naše osobní tipy a rady o cestování na Tenerife.

Naše služby otestovala v září 2019 i známá česká blogerka – Dovolenkářka. Jak se jí u nás líbilo, se můžete dočíst na jejím cestovatelském blogu zde.

Těšíme se na setkání s vámi! TOMÁŠ A JANA


OVEŘIT SI TERMÍNY


Kontaktujte nás


Vybrat lokalitu

Call Now Button