Alba III je krásný, nově zrekonstruovaný apartmán na jižním pobřeží ostrova Tenerife. Apartmán prošel kompletní rekonstrukcí a je nadstandardně vybaven. Ideální počet ubytovaných osob je 2 osoby nebo 2 osoby na standardním lůžku + 1 osoba na přistýlce. V ložnici se pohodlně vyspíte na manželské posteli s kvalitní matrací o šířce 180cm. V obývacím pokoji je gauč, který lze využít jako přistýlku (lůžko o šířce 140cm). V koupelně je prostorný sprchový kout, dostatek úložného prostoru a pračka, která je Vám během pobytu neomezeně k dispozici.
Jižně orientovaná terasa s velmi pohodlným posezením je třešničkou na dortu v tomto ubytování. Na terasu lze projít z ložnice i z obývacího pokoje/kuchyně. V apartmánu je instalovaná klimatizace a další výhodou je vodní filtr na pitnou vodu – není potřeba kupovat balenou pitnou vodu. Apartmán byl renovován pod dohledem designéra a stěny zdobí originály obrazů krajin z Tenerife.
Jistě se Vám budou líbit bazény, které jsou vyhřívané a jsou tedy využitelné i během zimních měsíců, kdy si klasické bazény díky nočnímu ochlazení neudrží vysokou teplotu. Bazény jsou pod dozorem plavčíka, který dohlíží na pořádek a klid v této části. Vedle bazénové zóny si můžete dát osvěžující drink nebo kávu.
Alba III jedním ze třech apartmánů v naší nabídce, který se nachází v apartmánovém komplexu Albatros. Bývalý apart-hotel (nyní jsou apartmány v soukromém vlastnictví), je situován na rozhraní Amarilla Golf a Golf del Sur. Více o lokalitě zde.
Orientační cena od 70€/ apartmán / noc
Podrobnosti
- Hosté: 3
- Vybavení: bazén, brouzdaliště, dětská jídelní židle, dětská postýlka (cestovní), fén, filtr na pitnou vodu, kávovar, klimatizace, ložní prádlo, mikrovlnka, mixér, myčka nádobí, plážové osušky, pračka, ručníky, rychlovarná konvice, smart TV, terasa, terasa s posezením, toaster, TV, venkovní posezení, vybavená kuchyně, vyhřívaný bazén, wi-fi, žehlička
- Ložnice: 1.
- Kategorie: 2 osoby, 3 osoby, Golf del Sur
Cenový formulář: €30 za noc